Ünlü çiftin ev bakması evlilik habercisi mi

Ünlü çiftin ev bakması evlilik habercisi mi
22 Mayıs 2017 Pazartesi - 31 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

İki yıldır Türkiye güzeli olan ünlü manken Amine Gülşe ile birliktelik yaşayan başarılı futbolcu Mesut Özil hakkında şimdilerde evlilik planları yaptığı dedikodular arasında yer alıyor.

Mesut Özil ile sevgilisi Amine Gülşe birlikteliklerine ikinci bir şans için bir araya geldiler. Londra’da geçtiğimiz hafta çekilen resimleri en çok konuşulanlar arasında olmayı başardı. Ünlü ikili Londra’da baş başa romantik anların yanı sıra birde ev baktıkları bilgileri ortaya çıktı.

ÜNLÜ SANATÇI EV İÇİN AYIRDIĞI BÜTÇE

Mesut Özil ise geçen günlerde takımdan izin aldığı ve sevgilisini görmek için ise İstanbula geldi. Ünlü ikili birlikte hasret giderdikleri belirtilirken, ayrıca aynı zamanda bir ev baktıkları ortaya çıktı.

Ünlü ikilinin yapmış olduğu İstanbul gezisinde birde ev baktıkları öğrenildi. Alınan bilgilere göre ise Mesut Özil’in alacağı için ayırdığı bütçe ise 25 milyon lira olarak konuşulmaktadır.

İstanbul’da kaldığı zaman zarfında emlakçıları dolaşan ikilinin evlere baktıkları belirtilirken. İkilinin sanki evlilik hazırlıkları yaptığı akıllara soru olarak getirtirdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sayfalar

Bu sitedeki haberlerin izinsiz kopyalanması yasaktır.